DERİNCE KUMANDA PANOLARI DAĞITIM VE GÜÇ PANOLARI

Bursa Kumanda Panolari Dağitim Ve Güç PanolariKocaeli Gebze’de bulunan Özdinç Elektrik firmamız kumanda panoları ve güç dağıtım panoları konusunda hizmet vermektedir.

Kumanda ve güç dağıtım panoları isteğe bağlı projesine uygun dizayn edilerek imalat ve montaj aşamaları tamamlanarak gerekli tüm testler yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir. Şalt malzeme tedarik konusunda güçlü stoklarımız mevcuttur.

Tali pano, ana dağıtım Panoları, Ölçü panoları, Yıldız üçken panoları, Kumanda panoları montajı kurulum arıza bakım hizmeti vermekte olan firmalar arasında gün geçtikçe ürün gamımızı geliştirmekte değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacında olan bölgenin pano firmaları arasında değerini koruyan mühendisleri ve teknik personelleriyle her geçen gün pano sektöründe faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Eski işletmelerin bir çoğunda uygunsuz panolar bulunmakta. Bakanlık tarafından yapılan tesisat uyguluk denetlemelerinde pano içerisinde kullanılması zorunlu kacak akım rölesi, troid kaçak akım rölesi, uygun olmayan pano bağlantıları uygun olmayan pano içi renk kodları pano önüne konulması zorunlu izole paspas pano kapak topraklaması, termal kamera pano içinde ısınan şalt ve kablolar gibi eski işletmelerde genellikle yapılması zorunlu olan panolarınızın da revizyonlarını yerinde montaj hizmetimizde vardır. Yapılan tesisat uygunluk çalışmalarının ardından firmamız tesisat uygunluk raporu ve topraklama raporu düzenlemektedir.

Emo odası onaylı smm ve büro tescil belgelerimiz mevcut olup tüm çalışmalarımızın eksiksiz isg evrakları vardır. Tesisat uygunluk ve pano revizyon işleriniz için bizlere iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.