KÖRFEZ ELEKTRİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Körfez Elektri̇k Müşavi̇rli̇k Hi̇zmetleri̇YÜKSEK GERİLİM TRAFO İŞLETME SORUMLUSU BİR İŞLETMENİN TRAFO TESİSİ VE YÜKSEK GERİLİM EKİPMANLARINDAN SORUMLU,İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ACISINDAN ARIZA DURUMLARINDA YÜKSEK GERİLİM ALTINDA ÇALIŞMA YETKİSİNE SAHİP YETKİLİ KURUMDUR.

Her işletmenin yönetmelikte bir SMM belgeli ve yüksek gerilim işletme sorumluluğu olan elektrik mühendisi firma ile çalışması gerekmektedir.

Gebze, Kandıra, Körfez, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Gölcük, Başiskele, Kartepe, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Adapazarı bölgelerinde yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu, trafo sorumluluğu hizmetleri vermekte olan firmamız trafo bakımı iç tesisat uygunluk raporu topraklama ölçümü paratoner raporu hizmetlerini ’de yıllık olarak sorumlusu olduğumuz işletmeye düzenli olarak raporlar halinde vermektedir.

İşletmemiz yüksek gerilim trafo arıza bakım onarım taahhüt konularında bünyesinde yetkili eğitimli teknik kadrosu ile bir işletmede elektrik sistemlerine geniş kapsamlı cevap verebilecek yılların birikim ve tecrübesine sahip bir firmadır.

Daha detaylı bilgi için diğer makalemizi inceleyebilirsiniz.