Şirketimiz OG-AG Tesisat-Proje-Danışmanlık ,Taahhüt ve müteahhitlik alanındaki faaliyetlerine ilk 1988 yılında sn. CAFER ÖZDİNÇ  önderliğinde başlamış olup Kocaeli Gebze ilçesinde sn. İSMAİL ÖZDİNÇ önderliğinde 2006 yılında faaliyetine devam etmektedir.1988 yılında ilk işe başlandığı dönemlerde TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMUNA ait olan işlerin ihaleler neticesinde müteahhitlik kısımlarına birçok köy şebekeleri şehir şebekeleri gibi yapıların yüklenici firmalığını yapmış bir firmadır.

İlk kurulduğu yıllarda şahıs firması olarak faaliyetine başlayan Özdinç Elektrik Bünyesinde ikinci firması Özdinç müşavirlik elektrik mühendislik sanayi ticaret limited şirketini taahhüt sektöründe, üçüncü firması olan Özdinç elektrik A.Ş’yi mühendislik sektöründe faaliyete geçirmenin gururu ve müşterilerine taahhüt ve mühendislik hizmetlerinde daha iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye Elektrik Kurumu, fabrika binaları, alışveriş merkezi trafo binaları, elektrik proje tesisat , Danışmanlık, Yüksek gerilim, İşletme ve tüm Bakım Sorumluluk hizmetleri, taahhüt ve uygulama işleri yapmaktadır. Şirketimiz yapmış olduğu işlerde öncelikle kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. 

Şirketimiz kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işverenin isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada uzman personellerimizle, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini benimsemiştir. Mühendislikten ve müşavirlikten asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek de şirketimizin bizim temel prensiplerimizdendir.

ÖZDİNÇ ELEKTRİK, sektöründeki  30 yıllık  deneyimli temel olarak günümüz teknolojinin geldiği son noktadaki en yeni ve en iyi çözümleri projelerinde uygulamayı hedefleyen ve çözüm ortağı olarak sizlere kaliteli hizmet amacını taşıyan bir firmadır. TECRÜBELİ VE EGİTİMLİ TEKNİK KADROMUZ İLE TAAHHÜT VE TEKNİK BAKIM ALANLARİNDA FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ

İLYASBEY VD: 6830438044 TİCARET SİCİL NO:29678 ODA SİCİL NO:33959 MERSİS NO : 0683043804400001

Şirketimiz 30.06.2012 tarih ve 28339 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası UYUMLUDUR.